ثبت سفارش صفحه آرایی

لطفاً فرم زیر را تکمیل نموده و فایل سفارش و مشخصات ارتباطی خودتان را با دقت برای ما ارسال نمایید. سفارش شما بررسی شده و بعد از صدور فاکتور، از طریق ایمیل، تلگرام و یا سایر راه‌های ارتباطی برای شما ارسال می‌شود. بعد از پرداخت فاکتور سفارش شما به مرحلۀ اجرا درمی‌آید.

برای اطلاع از هزینه‌های مربوط به سفارش خود به صفحه هزینه‌ها مراجعه کنید. حتماً شیوه نامه نگارش پایان نامه یا مقاله را به همراه فایل Word خود ارسال نمایید و یا اینکه نام دانشگاه و دانشکده (یا رشته) خود را ذکر نمایید. در غیر این صورت به سفارش شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

فرم ثبت سفارش
سؤالات متداول

سفارش شما بعد از ثبت، بررسی و هزینه نهایی صادر می‌شود. فاکتور پرداخت از طریق راه ارتباطی تعیین شده در فرم برای شما ارسال می‌شود. بعد از پرداخت فاکتور، سفارش شما به مرحلۀ اجرا درمی‌آید.

برای دریافت سریعتر فاکتور، ثبت سفارش خود را به آی‌دی تلگرام ghalebpro_admin@ اطلاع دهید.

تمامی مراحل سفارش از طریق ایمیل اطلاع رسانی و انجام خواهد شد. علاوه بر آن می‌توانید یک راه ارتباطی دیگر (مانند تلگرام) نیز در فرم انتخاب نمایید تا فایل در آنجا نیز برای شما ارسال شود.

با عضویت در سایت و ارسال تیکت پشتیبانی می‌توانید موارد مد نظر خود را با ما در میان بگذارید. دقت کنید حتماً با مشخصاتی که در فرم سفارش ثبت کرده‌اید عضو سایت شوید.

از طریق آی‌دی تلگرام ghalebpro_admin@ نیز با ارسال مشخصات خود می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

بعد از دریافت فاکتور، تمامی هزینۀ کار باید پرداخت شود تا سفارش به مرحلۀ اجرا درآید.

بله، چنانچه ایرادی متوجه سفارش شما باشد، رفع ایراد و اصلاح آن رایگان انجام می‌شود. در موارد نادر بعضی ایرادات جزئی نیز ممکن است توسط دانشگاه گرفته شود که اصلاح آن نیز جزو پشتیبانی می‌باشد.

اما چنانچه نیاز به تغییر مواردی باشد که مغایر با سفارش بوده باشد، تغییر آن هزینۀ جداگانه‌ای دارد.

از طریق آی‌دی تلگرام ghalebpro_admin@ سؤالات خود را با ما در میان بگذارید.